(+420) 721 530 644

Klasické ošetření

Kosmetické ošetření provádíme italskou značkou Gerard´s, která je vytvořena především z přírodních rostlinných přísad. Základní ošetření trvá hodinu až hodinu a půl. V tomto ošetření provádíme: úpravu obočí, peeling, změkčení, hluboké čištění, výživné sérum, ultrazvuk (odstraňuje zarudnutí, zklidňuje pokožku a vyhlazuje vrásky), dále následuje relaxační masáž obličeje (provádíme klasickou, liftingovou nebo lymfatickou – dle typu pleti) , na závěr maska na obličej a oční okolí podle typu pleti, závěrečný krém a make-up. Barvení a depilace není v ceně.

MIKRODEMABRAZE

Šetrná neinvazivní přístrojová metoda která, odstraňuje vrstvu odumřelé pokožky. Používá se k zákrokům uhlazovacím a omlazovacím na obličeji, krku v dekoltu i na ostatních částech těla. Odstraňuje nedokonalosti pokožky způsobením stárnutím, akné, poraněními, jizvami, dlouhodobým vystavováním slunečním paprskům, dále také stopy po neštovicích, stařecké skvrny, jizvy, vrásky a pupínky, čistí a stahuje rozšířené póry. Nemá zásadní kontraindikace a je vhodná prakticky pro všechny typy pleti. Už po prvním zákroku jsou viditelné výsledky, pokožka je měkká, hladká, čistá a hedvábná na dotek. Díky tomu působí pleť mladším dojmem.

Doba trvání 1 hodina. Cena: 550,-

Mezoterapie

Mezoterapie je nechirurgické kosmetické lékařské ošetření. Využívá se vícenásobné vstřikování farmaceutických a homeopatických léků, rostlinných výtažků, vitamínů, a dalších přísad do podkoží.

Cílem mezoterapie je především místě cílená redukce podkožního tuku a lokální odbourání celulitidy. Mezi další indikace patří například omlazení vzhledu pleti obličeje (mesolift), odstranění pigmentových skvrn, dvojité brady atd.

Výsledky nejsou trvalé, mnohdy je třeba podstupovat udržovací aplikace již ve čtvrtletních intervalech.

Cílená invazivní metoda, která obohatí vybranou oblast, účinněji a rychleji chybějícími látkami (minerály, vitamíny, aminokyseliny apod.).

Invazivní metoda je aplikace pomocí injekční jehly.

Používané prostředky

 • Artichoke extrakt - výtažek z artyčoku, má přímý lipolytický efekt
 • Hyaluronic acid - kyselina hyaluronová, součást struktury kůže a dalších pojivých tkání. Zadržuje vodu. Pomáhá obnovovat objem pleti, odstraňovat vrásky, omlazuje vzhled pleti.
 • L-carnitine - přenášeč tuku uvnitř buňky. Zpomaluje vytváření tukových zásob.
 • Organic silica - součást pojivých tkání.

Indikace:

Lokální odbourávání podkožního tuku

 • Odstranění lokalizovaného tuku (břicho, podbřišek, stehna)
  MEZOTERAPIE NENÍ URČENA JAKO METODA KE VŠEOBECNÉ REDUKCI HMOSTNOSTI.

Lokální odstranění celulitidy

 • Jednou z účinných metod na odstranění již vzniklé celulitidy je právě mezoterapie. Lokální působení vhodné směsi účinných látek ovlivňuje metabolismus v kůži a ukládání tuku, a tím odstraňuje celulitidu.
 • Klientka po aplikaci není ve svých aktivitách nijak omezena. K dosažení požadovaného efektu je potřeba provést sérii aplikací a to obvykle 6 - 15 aplikací. Rozestup mezi je týdenní až dvoutýdenních. Základní série je zpravidla 4 - 6 aplikací po týdnu

Obličejová mezoterapie

 • terapie pro dvojitou bradu, kruhy pod očima, stárnoucí kůži
 • Dvojitá brada - shromažďování tuku pod bradou je esteticky zmiňován obézními pacienty.
 • Kruhy pod očima - častý problém, který můžeme minimalizovat, tudíž chirurgický zákrok co možná oddálit nebo se mu úplně vyhnout.
 • Stárnoucí kůže - projevuje se výskytem vrásek na obličeji, kožní atrofií a změny v pigmentaci. Tyto symptomy jsou vyvolány souhrnem poškození nahromaděných věkem, navíc poškození způsobené solárním zářením na kůži. Proto, abychom získaly určitý stupeň omlazení kůže musíme provést proceduru, která efektivně modifikuje zmíněné faktory. V jednom produktu jsou obsaženy přírodní složky vitamíny, minerály přidané k maximálnímu hydratačnímu účinku. Bolest je minimální, proto nejsou většinou potřeba žádné anestetické krémy. V případě velmi citlivé kůže, kde se projeví mírné zarudnutí, které do hodin odezní. Běžně se provádí sezení 1x týdně, ze začátku ne za delší dobu než 1 měsíc. Udržovací sezení se provádí 1x za měsíc.

TUTO METODU MOHOU VYKONÁVAT POUZE OSOBY S OSVĚDČENÍM NA PORUŠOVÁNÍ INTEGRITY KŮŽE.

Trvalá na řasy

Tato metoda je určená ženám s rovnými vlastními řasami. Odložte kleštičky a podstoupte zkrášlující proceduru, během níž jsou řasy zabaleny do mininatáček a posléze se na ně nanese speciální ondulační roztok. Natočené řasy se na závěr načešou, popřípadě nabarví. Vy získáte na 2 až 3 měsíce úžasný vzhled. Znovu se může opakovat po 3 měsících. Tato procedura trvá 60 minut a stojí 350 Kč.